No menu items have been found.

KONSULTACJA SKYPO-FON. Rozwiążmy Twój problem przez telefon lub Skypa (ceny brutto)


90 minutowe spotkanie on-line.

Wraz z zapisem video lub dźwiękowym (jeśli spotkanie odbywa się przez telefon)

Rozwiązanie czegoś, co nie daje Ci spać. Albo po prostu tylko chciał(a)byś wiedzieć, jak to coś zrobić.


477,- zł. (387,- zł. netto)


DZIEŃ "LIVE": 10 godzin pracy u Ciebie w firmie w dowolnym miejscu w Polsce (ceny brutto)


Dzień "LIVE" u Ciebie w firmie.

Przyjeżdżam do Twojej firmy w dowolne miejsce w Polsce i pracujemy razem.

Indywidualnie lub z dowolną grupą Twoich pracowników. W zależności od tego, na co się zdecydujesz możesz też uzyskać pełny dostęp do platformy szkoleniowej, do wszystkich kursów video z kategorii sprzedaż nawet dla 10 osób w ramach spotkania "LIVE"


2 777,- zł. (3 416,- zł. brutto)

Kto już skorzystał? Lista firm małych i dużych

SGL Carbon Polska, Luxiona Poland, Remprodex, P.P.U.H Perfopol, Intercept Industries Poland, Centrum Hotelowo Konferencyjne Andrzej Witek, Agencja Filmowa Image, Flora Concept Store, Magenta Group Agencja Eventowa, Biuro Podróży My Travel, Creative Group 303, Centrum Wspinaczkowe Forteca, Smartdecor Janusz Góra, Projektowanie Wnętrz Wizzart, Klimatyzacja Netcomp, Ochrona Mgłą Protect Polska, Kancelaria Odszkodowawcza Remedes, Polonia Holding, Doradztwo Kredytowe PraPolonia, Biuro Architektoniczne Lukasz Pióro, Inwestycje Budowlane Grupa M3, Glod Consulting, GO Leasing, Lions Trade, systemy Komputerowe SEMA System, Firma Sprzątająca Czysty Efekt, Centrum medyczne IMICare, Gabinet Stomatologiczny Agmar Dent, Club Coacha Kraków, Inwestycje DrQ Consluting

No menu items have been found.

Co mówią o mnie moi klienci?

profile-pic
Maciej Kozubik

Jeśli szukasz czegoś szybkiego i konkretnego

Ucząc się technik obrony ceny lepiej poznasz siebie. Chcąc być skuteczniejszym w kontakcie z klientem (a przynajmniej w finalizacji negocjacji cenowych) musisz poznać własne słabości i ograniczenia (tutaj obiekcje, gdy cena jest ważna tylko dla Ciebie) i je pokonać.

Jeśli szukasz szybkiego i konkretnego, z dużą ilością praktycznych przykładów, które odnoszą się do obrony ceny produktu fizycznego lub usługi, to szkolenia Dariusza Kowalskiego "Techniki Obrony Ceny" jest dla Ciebie.

profile-pic
Grzegorz Sokół

Jedna z najlepszych inwestycji w ostatnich latach

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy miałem okazję pracować z Dariuszem w trybie indywidualnym w ramach szkolenia ze Skutecznej Sprzedaży. Z pięciu tygodni zrobiło się osiem. Decyzja o przystąpieniu do kursu sprzedaży była jedną z najlepszych inwestycji w ostatnich latach. W ciągu kilkunastu sesji indywidualnych na Skype otrzymałem od Dariusza: - profil klienta, avatara, który wykorzystuję do zimnych telefonów i rozmów handlowych, gotowy, rozbudowany skrypt prowadzenia rozmów telefonicznych na zimno ze szczególnym uwzględnieniem sekretarki jako partnera biznesowego (a nie kogoś, kogo trzeba omijać) wraz z radzeniem sobie z obiekcjami typu "nie mogę Pana połączyć", gotowy, rozbudowany schemat rozmowy handlowej metodą MAGNAT PZPR, wraz ze scenariuszami zapobiegania obiekcjom i radzenia sobie z nimi, kiedy wystąpią - gotowe schematy zamykania dużych kontraktów, jak i szybkich zamknięć przy mniejszych kwotach transakcji, zbudowałem profil FB i pozyskałem z niego pierwsze polecenie do dużej firmy (tak, niewiarygodne, ale tak), zbudowałem profesjonalny profil LinkedIn, wiem, jak odnajdywać osoby decyzyjne oraz odnaleźć ich maila, wiem, jak za pomocą trzech maili zainicjować zimny kontakt mailowy z decydentami w firmach, otrzymałem gotowe skrypty pozyskiwania poleceń i rekomendacji na zakończenie rozmowy handlowej niezależnie od ich wyniku. I na koniec najważniejsze, przestawiłem tryb swoich rozmów handlowych z prezentacji usługi na słuchanie i rozwiązywanie problemów klienta.

Efektem ubocznym jest nabranie silnej wiary w produkt, podniesienie swojej wartości nie jako sprzedawcy, a jako konsultanta i optymistyczne spojrzenie na budżet 2017. Wiedza Dariusza to wiedza praktyczna i co najważniejsze - stosowana na co dzień przez niego w jego pracy. Dariusz, dziękuję.

>