Na początek mam dla Ciebie bezpłatne upominki :)

Odbierz 12 bezpłatnych prezentów powitalnych - wszystko, co oferuję bez żadnych opłat. 

Sprawdź. Prawdopodobnie dostaniesz więcej niż gdzie indziej na płatnych szkoleniach :)

Przykładowe arkusze ocen ze szkoleń

(kliknij aby powiększyć)

Coaching indywidualny sprzedaż (rolnictwo)

Komunikacja interpersonalna (moto)

Umiejętności osobiste managerów produkcji (automotive)

Przywództwo dla kierowników operacyjnych (automotive)

"Po wynikach ich poznacie: - oto kilka wyników moich klientów:

Wyniki sprzedaży klientów strony Dariusz Kowalski

Kampania sprzedaży pasywnej szkoleń internetowych

Kowalski Dariusz wyniki klientów

Zapłaty w nowo powstałym sklepie internetowym

Wyniki sprzedaży kowalskidariusz.com

Sprzedaż przez telefon - pierwszy kwartał nowo uruchomionej usługi, jeden handlowiec


Co mówią o mnie moi klienci?

profile-pic
Maciej Kozubik

Jeśli szukasz czegoś szybkiego i konkretnego

Ucząc się technik obrony ceny lepiej poznasz siebie. Chcąc być skuteczniejszym w kontakcie z klientem (a przynajmniej w finalizacji negocjacji cenowych) musisz poznać własne słabości i ograniczenia (tutaj obiekcje, gdy cena jest ważna tylko dla Ciebie) i je pokonać.

Jeśli szukasz szybkiego i konkretnego, z dużą ilością praktycznych przykładów, które odnoszą się do obrony ceny produktu fizycznego lub usługi, to szkolenia Dariusza Kowalskiego "Techniki Obrony Ceny" jest dla Ciebie.

profile-pic
Grzegorz Sokół

Jedna z najlepszych inwestycji w ostatnich latach

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy miałem okazję pracować z Dariuszem w trybie indywidualnym w ramach szkolenia ze Skutecznej Sprzedaży. Z pięciu tygodni zrobiło się osiem. Decyzja o przystąpieniu do kursu sprzedaży była jedną z najlepszych inwestycji w ostatnich latach. W ciągu kilkunastu sesji indywidualnych na Skype otrzymałem od Dariusza: - profil klienta, avatara, który wykorzystuję do zimnych telefonów i rozmów handlowych, gotowy, rozbudowany skrypt prowadzenia rozmów telefonicznych na zimno ze szczególnym uwzględnieniem sekretarki jako partnera biznesowego (a nie kogoś, kogo trzeba omijać) wraz z radzeniem sobie z obiekcjami typu "nie mogę Pana połączyć", gotowy, rozbudowany schemat rozmowy handlowej metodą MAGNAT PZPR, wraz ze scenariuszami zapobiegania obiekcjom i radzenia sobie z nimi, kiedy wystąpią - gotowe schematy zamykania dużych kontraktów, jak i szybkich zamknięć przy mniejszych kwotach transakcji, zbudowałem profil FB i pozyskałem z niego pierwsze polecenie do dużej firmy (tak, niewiarygodne, ale tak), zbudowałem profesjonalny profil LinkedIn, wiem, jak odnajdywać osoby decyzyjne oraz odnaleźć ich maila, wiem, jak za pomocą trzech maili zainicjować zimny kontakt mailowy z decydentami w firmach, otrzymałem gotowe skrypty pozyskiwania poleceń i rekomendacji na zakończenie rozmowy handlowej niezależnie od ich wyniku. I na koniec najważniejsze, przestawiłem tryb swoich rozmów handlowych z prezentacji usługi na słuchanie i rozwiązywanie problemów klienta.

Efektem ubocznym jest nabranie silnej wiary w produkt, podniesienie swojej wartości nie jako sprzedawcy, a jako konsultanta i optymistyczne spojrzenie na budżet 2017. Wiedza Dariusza to wiedza praktyczna i co najważniejsze - stosowana na co dzień przez niego w jego pracy. Dariusz, dziękuję.

profile-pic
Maria Woźna HR Manager, YS Poland Autoparts

W imieniu uczestników chciałam przekazać, że wszyscy byli bardzo zadowoleni ze szkolenia.

Wykładowca przeprowadził to bardzo profesjonalnie i co najważniejsze, przystępnie i ciekawie. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję zorganizować wspólnie kolejne szkolenia.

profile-pic
Dariusz Puzyrkiewicz Prywatny przedsiębiorca, copywriter

Sprzedaj mi od razu cały kurs. Sprawdziłem część kursu o obiekcjach, dziś czytałem o Elevator Pitch i myślimy podobnie. Dajesz konkrety i chcę je mieć.

profile-pic
Dawid Dąbek Manager

Szkolenia te są mastermindem same w sobie poprzez swoją prostotę oraz merytoryczność podjętych zagadnień. Każda osoba będąca na szkoleniu wyniesie wiele ciekawych spostrzeżeń oraz rozwiązań na nurtujące go problemy w czasie rozmowy sprzedażowej. Kompleksowa wiedza :)

profile-pic
Wadim Żarski Vantis Holding Manager

Polecam wam wszystkim. Jestem pod wrażeniem. Tak prosta wiedza, a tak wiele z nas przeacza, tak ważne szczegóły... "Potykamy się nie o góry, a o kretowiska" Jak mądrze zarządzać swoim FB!!!. Tylko dla osób, które traktują swój profil na FB jako taki, który ma dawać wartość innym. Dariusz Kowalski Jesteś genialny i merytoryczny do kwadratu.

profile-pic
Jerzy Kolejko Właściciel firmy/handlowiec

Poprzewracałeś staremu sprzedawcy puzzle które były w miarę poukładane, ale nowa układanka podoba mi się bardziej.

profile-pic
Grzegorz Gawron Prywatny przedsiębiorca

Wszystkie szkolenia były bardzo wartościowe. Wiedząc jak dużo mi to dało, już namawiam znajomych, aby w jakikolwiek sposób, starali się zmienić swoje postępowanie w trakcie wszelkich negocjacji. Najwyższa klasa biznesowa.

Liczby prawdę Ci powiedzą


Odbierz 12 bezpłatnych prezentów powitalnych - wszystko, co oferuję bez żadnych opłat. 

Sprawdź. Prawdopodobnie dostaniesz więcej niż gdzie indziej na płatnych szkoleniach :)

No i jeszcze na wszelki wypadek, gdybyś zapomniał(a) o preentach

>