Jak zdobyć klienta?

Jak zdobyć klienta. Gdzie poszukiwać klientów. Jak pozyskiwać klientów.

To najczęściej zadawane pytania i najczęstszy problem każdego przedsiębiorcy. W tym artykule podam Ci 20 sposobów na skuteczne pozyskiwanie nowych klientów zarówno w sposób tradycyjny, jak również na generowanie leadów przez internet i za pomocą social media.1

Jak zdobyć klienta - listy 3D

Co to jest list 3D? To jest tradycyjny list, do którego wrzucisz dwie rzeczy.

 1. Krótki list napisany odręcznie, z suchym stemplem Twojej firmy. Kilka zdań, które sprawią, że osoba, która go przeczyta poczuje się doceniona i poczuje zainteresowanie Twoją ofertą
 2. Dodatek w postaci taniej, drobnej zabawki, którą dołączysz do listu i wokół której zbudujesz metaforę lub opowieść biznesową, którą zawrzesz w ofercie handlowej (zobacz punkt 2).

Skąd brać „wkład” do listu 3D? Oto przykłady, każda zabawka kosztuje 1zł. Inwencja należy do Ciebie. Jak je wykorzystać? To już wymaga szerszej opowieści, i pewnie niedługo zrobię na ten temat jakiś webinar.

Jak zdobyć klienta

Takie wkładki stosuję do listów 3D


2

Jak zdobyć klienta - 12 punktowa oferta handlowa

Do listu 3D od razu możesz włożyć swoją ofertę handlową. Ale nie taką zwykłą, tradycyjną. Każda oferta handlowa, czy to tradycyjna, na papierze, czy też strona internetowa sprzedażowa, czy też oferta mailowa powinna składać się z 12 kroków, które sprawią, że odbiorcy po prostu będą kupować. Oto punkty, które musi zawierać:

 1. Przykucie uwagi
 2. Pokazanie problemu (lub 3 problemów klienta)
 3. Wskazanie, że istnieje rozwiązanie i Ty je masz
 4. Zaprezentowanie siebie i firmy
 5. Wskazanie wartości dla klienta
 6. Wskazanie dowodów, że rozwiązanie działa
 7. Złożenie propozycji handlowej
 8. Gwarancja
 9. Wyeksponowanie ograniczeń
 10. Wezwanie do działania (CTA – Call To Action)
 11. Ostrzeżenie (wzbudzenie strachu, poczucia strachu itp.)
 12. Zamknięcie z przypomnieniem.

Ten typ oferty stosuję od lat, zarówno w B2B, jak i w B2S, tak w internecie jak i w sprzedaży tradycyjnej.


3

Jak zdobyć klienta - ulotka reklamowa

Co robisz z większością ulotek, które dostajesz do ręki? Wyrzucasz do kosza.

Dlaczego? Bo nie znajdujesz w ulotce żadnej wartości. No i często dostajesz ulotkę przypadkowo, nie jesteś zainteresowany w ogóle tym, co jest w ulotce.

Są trzy warunki, dotyczące dobrej ulotki:

 1. Ma być skierowana do grupy docelowej (nie ma sensu rozdawać u dentysty ulotek z kluczami francuskimi do warsztatu samochodowego).
 2. Ma dawać od razu błyskawiczną wartość, którą trudno będzie odrzucić.
 3. W nie więcej niż 5 sekund ma zainteresować czytającego i skierować go do wartości z punktu 2.

A oto przykład doskonałej ulotki Makro (dodatkowo świetny przykład na tzw. reaktywację uśpionego klienta)

Jak zdobyć klienta

Świetna ulotka "reaktywacyjna"


4

Jak zdobyć klienta - konferencje tematyczne

Słyszałeś(ąś) prawie na pewno o strone evenea.pl.

To jest jedno ze źródeł informacji o nieprzebranej liczbie konferencji tematycznych. Możesz wybierać w spotkaniach zarówno bezpłatnych, płatnych po kilkadziesiąt złotych, jak i pełnopłatnych, dużych spotkaniach.

 • Rzadko wybiera te bezpłatne – tam gromadzą się głównie reprezentanci biznesów, którzy nie są skłonni wydawać pieniędzy (dlatego wybierają konferencje darmowe). Tam znajdziesz też największą liczbę ludzi, którzy poszukują nowych klientów, często jest ich więcej niż merytorycznych uczestników konferencji.
 • Zazwyczaj wybieram spotkania płatne w kwotach 40-100zł. Tam masz już gwarancję wstępnej selekcji (ktoś już zapłacił) i mniejszej ilości potencjalnej konkurencji szukającej klientów.
 • Wreszcie konferencje za 500-2000zł. Tam są już głównie tylko klienci i dostawcy większego kalibru. Tam zawiązuje się znajomości, które owocują lukratywnymi kontraktami.

Ale jeśli popełnisz TEN JEDEN GŁÓWNY BŁĄD – wtedy zwyczajnie zmarnujesz pieniądze i nic nie będziesz z tego mieć. Bo aby zdobyć klienta na konferencji musisz się do niej dobrze przygotować. Jak się przygotować – zrobię na ten temat albo live na FB albo webinar.

A tutaj masz przykład, jakim wita Cię strona – najbliższe konferencje w Warszawie.

Jak zdobyć klienta

Jeśli dobrze robisz "networking" to konferencje są dla Ciebie kopalnią nowych klientów


5

Jak zdobyć klienta - elevator pitch

W życiu handlowca zdarzają się różne sytuacje, ale każda jest dobra, aby zdobyć wizytówkę Twojego przyszłego klienta, albo od razu umówić się na spotkanie.

Czasem spotkasz kogoś w windzie, na korytarzu, w kolejce, na lunchu, chwilę przed prezentacją.

Potrzebne są Ci trzy szybkie mowy:

 • 20-30 sekundowa, kiedy masz minimalną ilość czasu. Tego typu „elevator pitch” wstawiam zawsze do swoich filmów na YT (tutaj masz link do filmu)
 • 60-90 sekund, kiedy masz odrobinę więcej czasu. Tej mowy używasz na spotkaniach networkingowych, gdzie często właśnie dokładnie tyle czasu masz, aby przestawić swój biznes. Jeśli się w nim nie zmieścisz, prowadzący spotkanie nie pozwoli Ci dokończyć.
 • 2-3 minuty. Tyle masz mniej więcej czasu w przerwach spotkań i konferencji, aby odbyć krótką rozmową kwalifikującą.

Więcej o elevator pitch możesz poczytać w tym wpisie na blogu, gdzie podejmuję polemikę nad kształtem tej rozmowy z Mateuszem Grzesiakiem.


Odbierz 12 bezpłatnych prezentów powitalnych - wszystko, co oferuję bez żadnych opłat. 

Sprawdź. Prawdopodobnie dostaniesz więcej niż gdzie indziej na płatnych szkoleniach :)


6

Jak zdobyć klienta - technika LeadMagnet

To jedna z najskuteczniejszych technik. Używam jej ZAWSZE. Co to jest ten lead magnet? To błyskawiczna, realna wartość, którą oddaję za darmo, i której „konsumpcja” od razu polepsza sytuację klienta.

Co klient z tego ma – rzetelny, bardzo dobry kawałek wiedzy, który od razu może zastosować u siebie. Co mam z tego ja? Adres mailowy, kontakt do klienta. ale nie po to, aby mu od razu coś wciskać. Po to, aby mailami, mocno merytorycznymi, z bardzo dobrą treścią zbudować z nim relację.

Przykłady Lead Magnet znajdziesz u mnie na blogu. Poniżej masz link do strony przechwytującej, tzw. landing page, gdzie możesz pobrać 5 doskonałych skrypt telefonowania na zimno.

LP Zimne telefony

7

Jak zdobyć klienta - zimne telefony

Dzwonienie na zimno to podstawowy ciągle system generowania leadów. Dzwonisz – masz. Nie dzwonisz – nie masz.

Dzwonienie na zimno jest proste jak sznurek w kieszeni.

A popatrz trochę niżej i kliknij - odbierzesz skrypt do dzwonienia na zimno. Nie ma lipy.


8

Jak zdobyć klienta - LinkedIn

Linked In to kopalnia klientów, głównie biznesowych B2B, ale nie tylko. Tu masz przykład – 1 075 osób znajomych, duża grupa z nich jest już moimi klientami.

Jest to – wbrew pozorom – bardzo łatwy portal do zdobywania klientów. Ja używam schematu, który łączy regułę wzajemności, trzy maile o odpowiedniej konstrukcji i telefon do decydenta, aby umówić się na spotkanie.

Na LinkedIn możesz prowadzić zarówno profil prywatny, taki jak ten: https://www.linkedin.com/in/dariusz-kowalski/, jak i profil firmowy, taki jak ten: https://www.linkedin.com/company/18060177/. Ja jak widzisz korzystam głównie z profilu prywatnego, który łączę z innymi mediami.

Na LinkedIn stosuję technikę KASK, o której pisałem sporo w tym wpisie. Szerzej o pracy z LinkedIn opowiem na tym webinarze, na który możesz się zapisać poniżej.

Jak zdobyć klienta - LinkedIn

1000 znajomych na LI to jest już coś :)


9

Jak zdobyć klienta - Facebook

Tu za wiele tłumaczyć nie trzeba. Wystarczy, że wejdziesz na profil prywatny, aby sporo się dowiedzieć o prowadzeniu FB: https://www.facebook.com/dariusz.kowalski70, jak i na fanpage https://www.facebook.com/SSAexpert , gdzie zasady są zgoła inne, ale jeśli myślisz o ruchu płatnym pochodzącym z reklam to jest to dla Ciebie element niezbędny.

Jakie są ograniczenia i możliwości?

Profil prywatny to 5000 znajomych. Spora liczba, jeśli podchodzisz do tematu mądrze.

Fan[age to nieograniczone możliwości, ale Facebook dobrze rozumie, że na fanpage’u zarabiasz, więc i zasięgi tam są dużo mniejsze.

Są jeszcze grupy, które można połączyć z fanpagami, a wszystko to razem daje wręcz nieprawdopodobną maszynę do szerzenia informacji O tobie, Twojej firmie i jej produktach czy usługach.

Jak zdobyć klienta - Facebook

Na Facebooku możesz mieć do 5000 znajomych na profilu prywatnym. Warto to wykorzystać na maksa.


10

Jak zdobyć klienta - YouTube

Przyznam Ci się bez bicia. Dopiero niedawno zacząłem pozyskiwać klientów z YT. Jak to wygląda? Dość ciekawie.

Spójrz na górę tego artykułu - masz tam właśnie film z Youtube. Każdy nowy artykuł na bloga to jednocześnie jeden lub kilka filmów na YT, które publikuję. Listę filmów znajdziesz na kanale: https://www.youtube.com/c/SekretyNLP (przy okazji możesz go zasubskrybować, przyda się w przyszłości)

Po co to robię? Bo bloga bardzo trudno wypozycjonować. Ale Google bardzo lubi swoje własne narzędzia, więc chętnie promuje ... video. A jeśli jeszcze opublikujesz je na Google+, to otrzymujesz prezent w postaci wysokich pozycji swoich filmów. A tedy ruch przez You Tube trafia na Twojego bloga.

A potem, kiedy ktoś szuka np. jak elevator pitch robi Mateusz Grzesiak to na trzecim miejscu pojawia się mój film. Wyniki wyszukiwania wyglądają tak:

Jak zdobyć klienta - YouTube

A tak przez pewien czas bez żadnego nakładu pracy pozycjonował się artykuł o elevator pitch.


11

Jak zdobyć klienta - Google moja firma

Baaaardzo dużo firm nie ma swojego miejsca w Google Moja Firma. Dlaczego? bo to nie jest takie łatwe i trzeba trochę popracować. Wpisać informacje o firmie i siedzibie, podać dane o godzinach pracy, telefon, adres.

Z drugiej strony firmy płacą poważne reklamy za to, aby znalazły się w katalogu, panoramach firm itp.

Link, gdzie to zrobić z pełną instrukcją obsługi znajdziesz tutaj: https://www.google.pl/business/go/

A tu mają do dyspozycji darmowy, niewykorzystany potencjał. Pomóż swoim klientom się odszukać. Dodaj zdjęcia siedziby, wnętrza, pracowników, pokaż się na mapie, na przykład tak, jak na poniżej:

Jak zdobyć klienta
Jak zdobyć klienta

12

Jak zdobyć klienta - śniadania biznesowe

W większych miastach w Polsce różne firmy organizują tzw. śniadania biznesowe. Jako przykład mogę podać BNI Polska czy Wielka Wymiana Kontaktów

Jeśli chcesz zostać pełnoprawnym członkiem to musisz zapłacić spora roczną składkę członkowską w wysokości od 2500zł do 4000zł. Dodatkowo musisz doliczyć około 40zł. jednorazowej opłaty za każde spotkanie i liczyć się ze sporą pracą na rzecz organizacji.

Ale są sposoby, aby cieszyć się członkostwem i nie wydać ani grosza poza oczywiście kwotą za każde spotkanie, w którym będziesz chcieć uczestniczyć. Jak to zrobić? To już są sekrety alkowy, którymi podzielę się nieco później.


13

Jak zdobyć klienta - szkolenia płatne

Kto uczestniczy w płatnych szkoleniach?

Ludzie, którzy mają potrzebę przeszkolenia się z danej dziedziny

Ludzie, którzy są szczególnie zainteresowani tematem szkolenie i należą do branży, dla której dedykowane jest szkolenie

Ludzie, którzy zapłacili za szkolenie, lub firmy, które zapłaciły za nich.

Podam swój przykład. Wybieram szkolenie, które kosztuje mnie powiedzmy 1200zł. Tam spotykam 8-15 osób, z którymi spędzam pełne dwa dni pokazując siebie, słuchając o problemach w ich firmach, nawiązując relacje. Dodatkowo pytam o decydentów, nazwiska prezesów, sytuację w firmie. Biorę telefon, maila.

Za kwotę zapłaty za szkolenie mam zestaw informacji, których zdobycie innymi kanałami kosztowałoby 4-5 razy więcej pracy i często nie byłoby możliwe. A jeśli dodatkowo jest to szkolenie dla kadry managerskiej? Owszem, jest droższe, ale też kontakty są dużo cenniejsze. A dla mnie wystarczy, jeśli z takiego szkolenia i zebranych kontaktów zrobię… 0,3 dnia szkoleniowego.

A ponieważ jestem trenerem to często okazuje się, że wiem więcej od trenera, który szkolenie prowadził. Co się dzieje potem – tego Ci nie zdradzę :)

Prawda, że sprytne?


14

Jak zdobyć klienta - konferencje MLM

Podobnie, jak w przypadku szkoleń płatnych – jeżdżę na konferencje MLM, najlepiej również te płatne. Często warto się nawet zapisać do MLM, bo co prawda musisz opłacić pierwszą składkę, ale za to członkowie mają szkolenia w bardzo niskich cenach, lub wręcz za darmo.

I jeśli tylko masz cos, co możesz zaoferować osobom, które są na tym samym spotkaniu to masz szansę na nieprzebraną liczbę klientów.

Ale pamiętaj o jednym. Wszyscy na tej konferencji zaprosili swoich gości, których chcą pozyskać do swojej struktury. Aby znaleźć klientów dla siebie musisz postępować tak, abyś nie był postrzegany jako konkurent, ale jako sprzymierzeniec. 

No i jeszcze jedno. Wizytówka i elevator pitch to podstawa. Bo nie jedziesz tam aby się uczyć, ani też poświęcać czas na panele dyskusyjne. Jedziesz tam na networking. Po klientów. Pamiętaj o tym.

Jak zdobyć klienta - konferencje MLM

Najlepiej, jeśli spotkanie jest co najmniej dwudniowe. Masz wtedy czas na zbieranie kontaktów.


15

Jak zdobyć klienta - blog własny i blogi gościnne

Co byś powiedział(a), gdyby po roku pracy nie trzeba było wydawać na reklamę ani grosza. Bo cały ruch i wszyscy nowi klienci pozyskiwaliby się samo z bloga? To możliwe. A jeśli jeszcze dodatkowo połączysz umiejętnie bloga, FB, YouTube i LinkedIn to masz kopalnię złota.

Blog to obecnie obowiązek każdej firmy, każdego przedsiębiorcy, niezależnie, czy to branża B2B czy B2C. Od czasu do czasu warto poszukać poczytnego bloga w komplementarnej branży i zaproponować publikację artykułu gościnnego.

Raz – uzyskasz ruch od partnera, a on od Ciebie, dwa – dostaniesz tak zwane „backlinki” do Twojego bloga, a partner od ciebie. Win-win. A ruch przełoży się na nowych klientów.

Jak zdobyć klienta - blog

Może trudno w to uwierzyć, ale na dziś 83% moich klientów przychodzi do mnie sama... z bloga


16

Jak zdobyć klienta - lista adresowa

Zauważasz, że prawie na każdej stronie masz zapis na newsletter? I nikt z tego nie korzysta? Ale są sprytne firmy, które zapis na newsletter zastąpiły techniką Lead Magnet. I również tworzą listą mailingową, ale dzięki niej tworzą również automatyczne systemy sprzedaży.

W takim systemie ktoś, kto pobierze Lead Magnet trafia do automatu ( autoresponder ), który wysyła wcześniej przygotowane maile.

Jeśli niosą one dużą wartość dla klienta, to duża grupa ludzi decyduje się na zakupu. Najpierw drobne ,tak jak na załączonym zrzucie z konta, potem już grubsze.

I co najważniejsze – nie zależnie od branży – działa to automatycznie. Jeżeli zaś reprezentujesz usługi, szczególnie oparte o wiedzę (szkoleniowcy, coachowie, mentorzy, trenerzy personalni) – to możesz zbudować za pomocą listy w pełni pasywny system sprzedaży i nie kiwnąć przez 6 miesięcy palcem, a sprzedaż robi się sama. Niemożliwe? A chcesz się przekonać?

Jak zdobyć klienta - lista adresowa

To, co widzisz to wpłaty w trybie w pełni pasywnym. To się robi 100% samo, bez mojego udziału.


17

Jak zdobyć klienta - portal pracuj.pl

Kolejny sprytny sposób. Firmy potrzebują pracowników. Zwłaszcza w czasach, kiedy rynek zmienia się z rynku pracodawcy na rynek pracownika.

Rekruterzy dwoją się i troją aby znaleźć kandydatów, których na rynku brakuje. A gdybyś tak wysyłał CV w takie miejsca? Bez sensu? Niekoniecznie.

Bardzo dużo firm zamiast zatrudniać pracownika i wiązać się z nim na stałe umową o pracę, płacić wysoki ZUS, koszty socjalne, koszty komputerów, telefonów, samochodów – woli zlecić to firmie zewnętrznej. Powiem więcej – często to robią chętniej niż zatrudnienie pracownika.

Więc teraz spojrzyj na portale pracy nieco innym okiem i przygotuj CV. A na rozmowie zobaczysz, jak łatwo zamiast zostać pracownikiem – dostać lukratywny, długoterminowy kontrakt.

Jak zdobyć klienta - pracuj.pl

Dwóch ostatnich klientów (dużych) pozyskałem przez pracuj.pl odpowiadając na ogłoszenia o pracę :)


18

Jak zdobyć klienta - ciastka (pączki) z wróżbą

Ciastka, pączki, kanapki. I to nie jest dowcip.

Podam Ci przykład. Pracownice firmy Sabre, bardzo ładne, zgrabne kobiety, przebrały się z stroje króliczków i… stanęły z kanapkami przed siedzibą ówczesnej firmy Ericpol. No ale przecież nie stały tam bez celu. Otóż rozdawały one kanapki lunchowe.

Szyneczka, serek, sałata, świeże pieczywo. Wszystko odbywało się w biały dzień, wcześnie rano, od 7:00 do 9:00, kiedy to pracownicy konkurenta (programiści) przychodzili do pracy. A kto nie weźmie pachnącej ciepłym chlebem bułeczki z sałatą, serem i bekonem? Od pachnącego i uśmiechającego się zalotnie króliczka.

Nie zdradzę, jaki był skutek tej akcji, bo to tajemnica firmy, ale mogę powiedzieć, że firmie pozyskującej bardzo się ten pomysł opłacił. koszt bułki to 7zł, koszt rekrutacji wykwalifikowanego programisty to 6-10 tysięcy złotych.

A wielu z nich zmieniło pracę, kiedy zobaczyli następującą wróżbę, która była ukryta w kanapce:

W ciągu miesiąca zmienisz pracę na lepszą, płatną o 30% więcej, a dodatkowo nie będziesz musiał przechodzić przez rekrutację. Dla nas wystarczającą rekomendacją jest to kim jesteś i gdzie obecnie pracujesz.


19

Jak zdobyć klienta - polecenia i rekomendacje

Masz już klientów prawda? Zdobyłeś od nich rekomendacje? Polecenia? Jeśli nie – to jest największy błąd, jaki możesz popełnić jako handlowiec.

Po pierwsze – zbieraj testymoniale, pochwały od klientów. Na piśmie, na stronie www, w postaci nagrania video.

Po drugie – przy każdej rozmowie pytaj właściciela, prezesa, dyrektora, kierownika o to, komu mógłby Cie polecić. W ten sposób spotykając się z jednym klientem od razu generujesz kolejnego, „ciepłego” leada.

A co, jeśli zaczynasz, nie masz klientów a chiał(a)byś mieć takie rekomendacje jak ta poniżej?

Jak zdobyć klienta

20

Jak zdobyć klienta - Wikipedia

Chcesz zrobić sobie taki wpis o sobie jak ten poniżej?

Jak zdobyć klienta

Oczywiście to nie ja jestem na tym zdjęciu, choć – nie ukrywam – korzystam z popularności aktora. Ale możesz równie dobrze zrobić sobie taką stronę samemu, choć istnieje prawdopodobieństwo, że zostanie ona wykasowana.

Ale jeśli trochę tam pobędzie? Zobacz sobie, jak wysoko w wyszukiwarce plasują się dokumenty z Wiki. Moim zdaniem warto.


21

Jak zdobyć klienta - wizytówka

Przeciętna wizytówka jest monotonna i podobna do innych. Bo przecież w korporacjach to trzeba trzymać standard, trzeba być takim, jak inni. No jak trzeba to powiedz, gdzie lądują takie same wizytówki, które zbierasz na spotkaniach. Albo czy pamiętasz po miesiącu, kto to był i co robił? I o czym rozmawialiście?

Złam schematy i zobacz, jak wygląda moja wizytówka. Dodam tylko jeszcze, że nikt nie zapomina ani mnie, ani tematu rozmowy. A dodatkowo wizytówka jest połączona z techniką Lead Magnet.

Jak zdobyć klienta - wizytówka

Avers - wszyscy mają Cię zapamiętać

Jak zdobyć klienta - wizytówka revers

Revers - tu jest miejsce na Lead Magnet


22

Jak zdobyć klienta - Twoja strona www

Strona ma sprzedawać i kropka. Ma generować leady, tworzyć listę adresową, przynosić kontakty. Nie będę się powtarzał, bo napisałem o stronie www artykuł, więc spojrzyj, jak wygląda moja strona poniżej, a potem przeczytaj sobie ten wpis na blogu: https://kowalskidariusz.com/pl/e-marketing/firmowa-strona-www/

Jak zdobyć klienta - strona www

Na swojej stronie pierwsze co robię to "przechwytuję" adres mailowy budując listę adresową. Opłaci się i temu, co zostawił adres i mail, i mnie :)


23

Jak zdobyć klienta - stopka ( podpis ) maila

To jest bardzo niedoceniany element. Bardzo często w mailu nie ma nawet danych kontaktowych.

A gdyby tak zrobić taki podpis, jak ten:

Jak zdobyć klienta

Skoro ludzie czytają maile, to czemu nie umieścić marketingu w stopce?

Może być dość trudno w to uwierzyć, ale taki podpis jak ten wymaga 15 minut pracy i… przyniósł mi już ponad 3000zł. w nowych klientach. Skąd wiem – każdego klienta pytam, jak do mnie trafił. A dla wielu z nich pierwszy kontakt z moją stroną odbywa się przez kliknięcie jednego z linków w stopce.

No to teraz powiedz mi, że nie warto poświęcić 15 minut, aby ją zrobić :)


Odbierz 12 bezpłatnych prezentów powitalnych - wszystko, co oferuję bez żadnych opłat. 

Sprawdź. Prawdopodobnie dostaniesz więcej niż gdzie indziej na płatnych szkoleniach :)


Jak zdobyć klienta - podsumowanie

Podałem Ci 23 sposoby na to, jak zdobyć klienta. Często słyszę, że firmy nie maja nowych leadów, nie mają nowych klientów, nie wiedzą skąd ich brać.

Stawiam wszystko na to, że gdybyś zatrudnił jednego człowieka, a ja w miesiąc nauczył go 5 wybranych podanych tutaj technik to miał(a)byś w swoim biznesie nieprzebrane ilości klientów. A jak ich masz, to inaczej sprzedajesz, masz inne ceny i inaczej podchodzisz do rozmów sprzedażowych, prawda?

No ale przecież nie zatrudnisz po lekturze jednego artykułu człowieka, ani od razu nie zamówisz szkolenia?

Słusznie, bo o tych metodach będę mówił bardziej szczegółowo na webinarze. Robię go średnio raz w miesiącu, lub co dwa miesiące. Wtedy kiedy zbierze się minimum 300 chętnych osób.

Więc się zwyczajnie zapisz na listę oczekujących, a jak tylko wyznaczę datą to od razu się o tym szkoleniu dowiesz. Ale uwaga, trwa ono czasem dwie godziny, tak duże jest zainteresowanie i ilość pytań.


Polecam również:

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>